فروش رشته آش
خانه / رشته آشی / قیمت عمده رشته آش مرغوب اصفهان

قیمت عمده رشته آش مرغوب اصفهان

آش یکی از غذا های اصیل و بسیار خوشمزه ی ایرانی می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد و مواد اولیه ی تشکیل دهنده ی آن شامل انواع حبوبات، سبزی، ادویه و رشته می باشد.

رشته ی آشی یکی از اصلی ترین مواد در پخت انواع آش است که جزو فرآورده های خمیری حاصل از آرد گندم می باشد و انواع مختلفی هم دارد و هم به صورت سنتی و هم صنعتی تولید می شود.

برای آگاهی و اطلاع از قیمت عمده رشته آش مرغوب اصفهان می توانید به این فروشگاه اینترنتی مراجعه و محصول درجه یک را به راحتی تهیه کنید.

قیمت عمده رشته آش مرغوب اصفهان

دلیل محبوبیت رشته آش اصفهان

دلیل محبوبیت رشته آش اصفهان دلیل اصلی محبوبیت رشته آش اصفهان استفاده از مواد اولیه ی با کیفیت و تازه و تولید رشته آش مرغوب می باشد. 

در تهیه ی رشته های آشی از موادی مانند آرد گندم، آب و نمک استفاده می شود و تولید آن هم به این صورت است که همه ی این مواد را به خوبی با هم مخلوط می کنند و بعد از اینکه خمیر آماده شد با استفاده از دستگاه های مخصوص آن را به شکل رشته رشته در می آورند و در آخر هم رشته ها را خشک می کنند.

در هنگام خرید رشته آشی اصفهان باید دقت کنید که جنس درجه یک و اصل را خریداری کنید برای این کار باید با ویژگی های این محصول به خوبی آشنا شوید از جمله:

  1. این محصول غذایی پر کاربرد از نظر شکل ظاهری تا حد امکان باید صاف و یکنواخت باشند.
  2. طول و اندازه ی رشته های اصل و طبیعی تقریبا باید در حدود ۱۵ سانتی متر بوده و هیچ لکه و مواد خارجی در آن وجود نداشته باشد.
  3. رنگ این محصول سفید مایل به کرم می باشد و معمولا رنگ قهوه ای و تیره ی آن مخصوص رشته ی پلویی است.
  4. رشته های طبیعی مزه و طعم و بوی خاص خودشان را که شبیه به بوی آرد و خمیر است را دارند و به هیچ وجه مزه و طعم ترشیدگی، کپک زدگی، ماندگی و دیگر بوی های نامطبوع را ندارند.
  5. بهترین بسته بندی برای رشته های آشی قرار دادن آن ها در جعبه های مقوایی مخصوص مواد غذایی و با پوشش سفید می باشد.
  6. برای نگهداری بسته های رشته باید آن ها را در محیط های خشک و خنک قرار داد.

تولید بهترین رشته آش مرغوب صادراتی

تولید بهترین رشته آش مرغوب صادراتیتولید بهترین رشته آش صادراتی مرغوب در استان اصفهان انجام می گیرد و همه ساله مقدار زیادی از این محصول به عنوان یکی از مواد غذایی اصیل ایرانی به کشور های مختلف در جهان صادر می شود و سود آوری زیادی را هم برای کشور به ارمغان می آورد.

البته خرید و فروش این رشته ی درجه یک در ایران هم از تقاضای بسیار زیادی برخوردار می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا حسینی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128911205
آیدی تلگرام: Smh65s94@
کانال تلگرام: reshtesara@
پست الکترونیکی: hoseyni65.25@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید انواع رشته آشی سپید سنتی

رشته آشی سپید سنتی یکی از با کیفیت ترین و درجه یک ترین انواع رشته است که از طعم بسیار مناسبی برخوردار می باشد. رشته آشی محصولی است که برای تهیه آن از آرد گندم ا

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام