فروش رشته آش
خانه / رشته آش و پلویی خانگی / توزیع بهترین رشته آش و پلویی خانگی در ایران

توزیع بهترین رشته آش و پلویی خانگی در ایران

مشکل این را دارید که رشته آش و پلویی خانگی را از کجا تهیه کنید؟آیا میدانید فرق بین رشته آش و پلویی خانگی و سنتی با صنعتی آن در چیست؟ مجموعه فروشگاه اینترنتی رشته سرا این مشکل را برای شما خریداران عزیز حل کرده و توزیع گسترده رشته آش و پلویی را آغاز نموده است.

توزیع کننده های زیادی را می توان نام برد که بهترین رشته آش و رشته پلویی خانگی را در سرتاسر ایران پخش می کنند.مراکز عرضه کننده رشته های خانگی به دلیل مرغوبیت این نوع از رشته ها،آن را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند.

امروزه در زمینه تولید و پخش رشته های خانگی،شرکتهای زیادی فعالیت می کنند.این مراکز به صورت تخصصی،نیاز مشتریان خود را رفع می نمایند و هرکدام دارای متد خاصی در تولید می باشند.

رشته آش

اولویت اول و اصلی خریداران،کیفیت محصول مورد نظر می باشد.در مرحله بعدی،قیمت آن مهم است.از آنجا که تولیدکنندگان زیادی مبادرت به این کار کرده اند،شرکتی می تواند در این کار موفق باشد که کیفیت و قیمت را سرلوحه کار خود قرار دهد و در بازار رقابتی،بتواند جایگاه مناسبی برای خود داشته باشد.
رشته آش خانگی به دلیل طبخ به صورت سنتی و خانگی،طعم و مزه مطلوبی نسبت به نوع صنعتی آن دارد.به همین دلیل استقبال خوبی از آن در بازار فروش شده است.
اغلب خریداران رشته های خانگی،این نوع از محصولات را پسندیده و برای خرید آن اقدام می کنند.
با توجه به اینکه اجناس مختلف در طرحها و مدلهای گوناگونی عرضه می شود رشته آش و پلویی نیز همین گونه بوده است و بنا به درخواست خریداران آن،در طرحها و وزنهای متفاوت تولید و عرضه می شود.

چرا رشته آش  و پلویی خانگی غذایی کامل است؟

وجود بن شن ها،یا به عبارتی حبوبات آش،همچنین رشته ها که جز اصلی آش است و حاوی کربوهیدرات،ماده معدنی و مقدار کمی پروتئین می باشد که منبع تامین انرژی در بدن است.
پروتئین از جمله موادی است که باعث رشد و ترمیم سلولهای بدن می شود.بن شن ها جایگزین بسیار مناسبی برای گروه گوشت هستند و متخصصان تغذیه همواره تاکید دارند تا حبوبات را به جای گوشت قرمز استفاده کنیم.البته که حذف کامل گروه گوشتی کاری درست نیست و باید به اندازه در خوراک خود استفاده کنیم.
پروتئین گیاهی حبوبات در کنار رشته ها،تبدیل به پروتئین کامل می شود.

توزیع رشته پلویی درجه یک
نخود و لوبیا دارای فیبر زیادی هستند که به رفع یبوست کمک می کنند.دوغ و یا ماست موجود در آش،دارای فسفر و کلسیم است که برای رشد دندانها و استخوانها بسیار مفید و ضروری است.
سبزی آش نیز دارای ویتامین c زیادی است و در آخرین مرحله از پخت باید به آن اضافه شود تا ویتامینهای آن از بین نرود.
پیاز داغ نیز از خانواده سبزی ها است و تمام خواص آن را دارد.نعنا داغ طبع گرمی دارد و برای متعادل کردن آش از آن استفاده می شود.در عین حال ضد نفخ نیز می باشد به شرط آنکه زیاد سرخ نشود.
به دلیل استفاده از چهار ماده غذایی فوق،آش رشته را می توان غذایی کامل نام برد ولی نباید در مصرف آن زیاده روی کرد.

فروش رشته آش و پلویی خانگی

بازار فروش بهترین رشته آش و پلویی خانگی:

همانطور که بیان شد مراکز بسیاری در امر توزیع رشته آش و رشته پلویی خانگی فعالیت می کنند که هرکدام روال کاری مخصوص به خود را دارند.از میان تمام این مراکز،بازرگانی رشته سرا با در نظر گرفتن سود و منفعت طرفین،همچنین کیفیت کالاهای مورد فروش خود،توانسته با تنوع محصولات،گام بزرگی در عرضه آن به سراسر ایران و حتی کشورهای همسایه و اروپایی بردارد.
از سایر شرکتهای تولید کننده رشته آش خانگی می توان موارد زیر را نام برد:

 • ترخینه
 • اسبیکو
 • مادر
 • بابا علی
 • میلاد
 • حاجت
 • مهر آرا
 • آرمین
 • گوزلدره زنجان
 • همدان
 • آذربایجان
 • حامدی

بازار رشته آش و پلویی خانگی

 

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا حسینی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128911205
آیدی تلگرام: Smh65s94@
کانال تلگرام: reshtesara@
پست الکترونیکی: hoseyni65.25@gmail.com
کانال تلگرام