فروش رشته آش
خانه / رشته آشی برش اصفهان / بازارخرید و فروش رشته آشی برش اصفهان

بازارخرید و فروش رشته آشی برش اصفهان

آیا رشته آشی برش اصفهان را می شناسید؟از قیمت رشته آشی برش اصفهان خبر دارید؟ بهترین مارک و شرکت تولیدی رشته آش و پلویی اصفهان کدام است؟رشته آشی برش اصفهان چه تفاوتی با سایر رشته ها دارد؟بازار خرید و فروش رشته آش و پلویی اصفهان کجاست؟
شهر اصفهان از به نام ترین تولید کنندگان رشته آش و پلویی در کل کشور محسوب می شود.برش اصفهان به دلیل آنکه با استفاده از دستگاههای مکانیزه و مدرن،اقدام به تولید محصولات خود می کند دارای سابقه طولانی و درخشانی در زمینه تولید انواع رشته آش و رشته پلویی می باشد.
رشته های تولید شده توسط کارگاههای اصفهان دارای قطر متفاوت از ۱تا۱/۵میلی متر و در بسته بندیهای گوناگون  ۴۰۰ گرمی ۵۰۰گرمی ۷۰۰گرمی ۹۰۰گرمی ۲و۵ کیلویی و فله ای به فروش می رسد.

رشته های پلویی به عنوان ماکارونی نیز در برخی از نقاط کشور شناخته می شوند و به راحتی دور چنگال پیچیده شده و با انواع سسهای مختلف میل می شود.

قیمت عمده رشته آشی برش اصفهان

فواید رشته آشی برش اصفهان چیست؟

استفاده از گندم محلی و دیمی و با کیفیت در تهیه رشته ها،از عمده دلایل کیفیت بسیار بالای  رشته های برش اصفهان است.مواد اولیه متنوع،از ویژگیهای خاص در طبخ آش رشته می باشد.کالری و کربوهیدرات رشته ها،منبع تغذیه ای مهمی به شمار می رود.این مقدار از مواد معدنی مورد نیاز بدن است. و برای همه کسانی که دغدغه تغذیه مدرن دارند توصیه می شود که به راحتی توسط رشته آشی و یا رشته پلویی تامین می شود.
از دیگر مواد افزودنی مورد استفاده در تهیه رشته ها می توان به نکات زیر اشاره کرد:

 • گلوتن
 • آرد سویا
 • آرد بادام زمینی
 • اسید آسکوربیک
 • لیسیتین

بازار رشته آشی برش اصفهان

بازار فروش عمده رشته آشی برش اصفهان

بازار فروش عمده رشته آش اصفهان،اصولا در محوریت استان اصفهان قرار دارد. نمایندگان پخش و فروش رشته اصفهان در اقصی نقاط کشور فعال می باشند و رشته های تولیدی اصفهان را به مشتریان عزیز عرضه می نمایند و شما به دو صورت حضوری و یا از طریق سایت اینترنتی شرکت،می توانید به راحتی با توجه به میزان خرید خودتان،هر کدام از مسیرهای خرید را انتخاب کنید.
فروش عمده رشته آش اصفهان به دلیل قیمت مناسب آن،همواره مورد توجه خریداران خود قرار گرفته است.شرکت های پخش و فروش رشته آش و پلویی اصفهان با داشتن زبده ترین کارشناسان فروش خود،این امر را برای شما آسان کرده است و تنها با یک تماس می توانید از آخرین و به روزترین قیمت رشته های تولیدی در انواع بسته بندی ها و  اطلاع پیدا کنید.

نمایندگی فروش رشته آش برش اصفهان در شهرهای مختلف کشور مانند:

 1. تهران
 2. تبریز
 3. مشهد
 4. شیراز
 5. خوزستان
 6. کرمانشاه
 7. رشت
 8. مازندران
 9. سیستان و بلوچستان
 10. یزد
 11. سمنان
 12. بندر عباس
 13. اردبیل
 14. و…

پخش رشته آشی برش اصفهان

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا حسینی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128911205
آیدی تلگرام: Smh65s94@
کانال تلگرام: reshtesara@
پست الکترونیکی: hoseyni65.25@gmail.com
کانال تلگرام